Elektrain

Motor Sürücü Sistemleri

Elektrain

Motor ve motor sürücü sistemlerinin kontrollü ve verimli bir şekilde çalışmasını sunmaktayız. Elektrain olarak uygulama özelinde yüksek verimli, kararlı yapıya sahip, gürültüsüz ve elektromanyetik gürültülerden etkilenmeyen motor sürücü sistemleri tasarlamakta ve üretmekteyiz. Motor sürücülerimize ve uygulama alanlarına yönelik uygun gömülü sistem yazılımını geliştirmekteyiz.  

Elektrain

Entegre Sürücülü Kompakt Elektrik Motoru (Eskem)

ESKEM; AGV (Otonom sürüşlü araç), Golf arabaları, Elektrikli forklift gibi bataryadan beslenen uygulamalar için elektrik motoru ve motor sürücüsünün kompakt olarak sunulduğu bir elektrik güç aktarım sistemi (electric drivetrain) bileşenidir.

Elektrain

İBrake

Yay baskılı ve akım baskılı elektromekanik disk frenler için akım kontrollü sürme devresidir. İlave olarak; fren sağlığı, erken hata tespiti ve uyarı verme özellikleri ile sisteminizde daha yüksek güvenliği ve daha düşük iş gücü/zaman kaybını mümkün kılar.

Elektrain

Asansör Kapı Sürücüsü

Hassas moment kontrolüne imkan tanınan, motor konumunun hızlı ve hassas bir şekilde bulunabildiği, Android ve İOS uygulamaları sayesinde kullanıcı ile kablosuz olarak haberleşebilen Asansör Kapı Sürücüsü’dür. Kullanımı kolay bir arayüzle sürücü kartının parametre ayarlarının ve ön-kontrollerinin yapılması sağlanabilmektedir.