Elektrain

Mobil Araçlar

MOBİL ARAÇLAR

Elektrain olarak; akü veya akü grubundan beslenen elektrikli araçlar için (fabrika içi taşıma/depolama sistemleri, elektrikli forklift, otonom güdümlü araçlar, golf arabaları vb.) 0.25kW-10kW arasında değişen güçlerde, değişken hızlarda çalışma şartlarına uygun motor ve motora entegre hız kontrol sürücüsünü içeren kompakt bir sistem tasarımı sunmaktayız. 

Bu uygulama sayesinde motor ve sürücüsünü kompakt olarak kullanmak mümkün olmaktadır. 

Motor tasarım ve üretim çalışmalarımız genel amaçlı olmayıp, uygulamaya özel en yüksek verimde ve istenen moment hız değerlerini karşılayacak şekilde sonlu elemanlar analizi (FEA) ve meta-sezgisel algoritmalar kullanılarak tasarlanmaktadır.

Motora entegre edilen sürücü, motora özel olması sayesinde sistem tasarımı, verimi maksimize edecek şekilde yapılmaktadır. Bu sayede elektrikli araçlar için önemli bir kriter olan tek şarj ile gidebilecekleri menzil artırılmıştır.

             Detaylı Bilgi İçin Lütfen

Elektrain

Entegre Sürücülü Kompakt Elektrik Motoru (Eskem)

ESKEM; AGV (Otonom sürüşlü araç), Golf arabaları, Elektrikli forklift gibi bataryadan beslenen uygulamalar için elektrik motoru ve motor sürücüsünün kompakt olarak sunulduğu bir elektrik güç aktarım sistemi (electric drivetrain) bileşenidir.

Elektrain

İBrake

Yay baskılı ve akım baskılı elektromekanik disk frenler için akım kontrollü sürme devresidir. İlave olarak; fren sağlığı, erken hata tespiti ve uyarı verme özellikleri ile sisteminizde daha yüksek güvenliği ve daha düşük iş gücü/zaman kaybını mümkün kılar.

Elektrain

Asansör Kapı Sürücüsü

Hassas moment kontrolüne imkan tanınan, motor konumunun hızlı ve hassas bir şekilde bulunabildiği, Android ve İOS uygulamaları sayesinde kullanıcı ile kablosuz olarak haberleşebilen Asansör Kapı Sürücüsü’dür. Kullanımı kolay bir arayüzle sürücü kartının parametre ayarlarının ve ön kontrollerinin yapılması sağlanabilmektedir.